tel/fax: (34) 361 39 55

Firma Eureka funkcjonuje od 1993 roku. Działamy jako Autoryzowany Partner Handlowy RICOH POLSKA i KYOCERA. Z naszych usług korzysta ponad 2000 firm z całego regionu. Są to zarówno największe zakłady produkcyjne, banki, firmy usługowe, wyższe uczelnie, szkoły, urzędy administracji państwowej jak i użytkownicy prywatni.

Dla naszych klientów posiadających oddziały lub filie na terenie całego kraju organizujemy serwis przy współpracy z czołowymi firmami z branży. Współpraca z wieloma dystrybutorami pozwala nam profesjonalnie serwisować kopiarki praktycznie wszystkich liczących się producentów oraz urządzenia (drukarki, faksy, MF) HP, Lexmark, OKI i wiele innych.

Specjalizujemy się w obsłudze dużych, wymagających klientów posiadających nawet kilkaset urządzeń.

W naszej działalności coraz większy udział ma oprogramowanie służące zarządzaniu obiegiem informacji. Szczegółowa kontrola połączona z przystępnym systemem korzystania z elektronicznej postaci dokumentów powoduje drastyczne zmniejszenie ich postaci papierowej. Ma to konsekwencje w obniżaniu kosztów funkcjonowania instytucji i co w dzisiejszej rzeczywistości ma też nie mniejsze znaczenie – pozytywny wpływ na zachowanie poufności przetwarzanej informacji. Doskonalenie poziomu usług i zachowanie wszelkich wymogów, jakie narzuca troska o środowisko to podstawowe dyrektywy w naszej pracy.

Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia na odbieranie i transport przeznaczonych do utylizacji urządzeń techniki biurowej i zużytych materiałów eksploatacyjnych.

Nasze atuty to:

 • oferta handlowa obejmująca:
 • – sprzedaż urządzeń
  – dzierżawę (wynajem długoterminowy)
  – sprzedaż oprogramowania do rozliczania i kontrolowania obiegu dokumentów
 • kompleksowa obsługa serwisowa;
 • dobra sytuacja finansowa firmy pozwalająca na odpowiednie dla najbardziej wymagających klientów warunki płatności

Swoim klientom oferujemy pełną gamę sprzętu:

 • kompletne systemy inżynierskie: wielofunkcyjne urządzenia wielkoformatowe (kopiarka, drukarka, skaner)
 • profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne (mono i kolor)
 • pełną gamę drukarek.

Firma nasza na dzień dzisiejszy zatrudnia 10 osób.

Posiadamy:

Dział obsługi klienta:

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 telefonicznie jak i w naszej siedzibie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę dla Twoich potrzeb.

Dział serwisowy:

To zespół 5 serwisantów, którzy stale opiekują się klientami. W razie jakichkolwiek problemów z naszym sprzętem czekamy na telefon aby szybko i sprawnie rozwiązać problem.

Dział sprzedaży i marketingu:

Jeżeli do końca nie potrafisz sprecyzować czego potrzebujesz pełną gamę naszych produktów poznasz na spotkaniu z handlowcami.